Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika>Elektromagnetizmas>Elektromagnetizmo laboratoriniai darbai

Elektromagnetizmo laboratoriniai darbai (410 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (14)

  Darbo tikslas: Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-08-18
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (15)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-10-20
 • Dažninės tipinių dinaminių grandžių ir sistemų charakteristikos

  Darbo tikslas: ištirti aperiodinės, diferencijavimo, integravimo ir švytavimo grandžių perdavimo funkcijas. Gauti šių grandžių realiąją ir menamą, fazinę dažninę, amplitudės fazinę, amplitudės dažninę ir logaritmines charakteristikas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-10-31
 • Dielektrikų atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2006-10-31
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais, Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje, Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2005-05-30
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Dujinių dielektrikų pramušimas. Pramušimo įtampos nustatymas nuo dielektrikų tipo. Oro pramušimo įtampos nustatymas priklausomai nuo elektrodų dydžio. Pramušimo įtampos nustatymas nuo elektrodų formos. Pramušimo įtampos nuo dažnio nustatymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-15
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Teorinė dalis. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-12-18
 • Dielektrikų elektrinis atsparumas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-11-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Aparatūra. Darbo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-28
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (2)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-14
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (3)

  Darbo užduotis: nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Gautų duomenų lentelė. Medžiagų dielektrinė skvarba. Santykinės paklaidos. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-06-06
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (4)

  Darbo tikslas. Ištirti dielektrikų įvairiuose kondensatoriuose elektrinius nuostolius. Ištirti dielektrikų elektrinės talpos ir dielektrinių nuostolių priklausomybę nuo temperatūros. Darbo priemonės. Išvados. Atsakymai į klausimus.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-06-23
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (5)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą ir talpą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-01-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (6)

  Darbo tikslas. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinę jutą ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-03
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (7)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2012-04-10
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su lazeriu veikimu ir panaudojimu difrakcijos ir interferencijos reiškiniams tirti. Darbo užduotis. Darbo atlikimo tvarka. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-11-08
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Susipažinimas su dujinio lazerio veikimu ir jo panaudojimas difrakcijos ir interferencijos reiškiniams tirti. Darbo užduotis. Išmatuoti skleidžiamos šviesos bangos ilgį, išnagrinėti difrakcijos vaizdą nuo plyšelio ir išmatuoti plyšelio plotį. Darbo eiga. Lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgio matavimas difrakcijos gardele. Difrakcinio vaizdo plyšelio nagrinėjimas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-01-01
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas (3)

  Laboratorinis darbas Nr. 5. Teorinė dalis. Darbo užduotis: išmatuoti lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgį, išnagrinėti difrakcijos vaizdą nuo plyšelio ir išmatuoti plyšelio plotį. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-04-28
 • Difrakcinė gardelė

  Darbo tikslas: Susipažinti su difrakcinio spektro veikimu. Atlikti ištisinio spektro violetinės ir raudonosios ribų matavimus. Priemonės. Teorija. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-12-18
 • Difrakcinės gardelės konstantos nustatymas

  Tikslas: nustatyti difrakcinės gardelės konstantą ir nežinomą šviesos bangos ilgį. Priemonės. Pagrindinės formulės. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-09-15
Puslapyje rodyti po