Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika>Elektromagnetizmas

Elektromagnetizmas (554 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (4)

  Darbo tikslas. Ištirti dielektrikų įvairiuose kondensatoriuose elektrinius nuostolius. Ištirti dielektrikų elektrinės talpos ir dielektrinių nuostolių priklausomybę nuo temperatūros. Darbo priemonės. Išvados. Atsakymai į klausimus.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-06-23
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (5)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą ir talpą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2009-01-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (6)

  Darbo tikslas. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinę jutą ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2010-12-03
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (7)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2012-04-10
 • Dielektrikų poliarizacija

  PowerPoint pristatymas. Dielektrikų poliarizacija. Elektroninė poliarizacija. Polinė molekulė elektriniame lauke. Orientacinė poliarizacija. Surištųjų krūvių paviršinis tankis.
  Elektromagnetizmas, konspektas(12 skaidrių)
  2007-03-01
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su lazeriu veikimu ir panaudojimu difrakcijos ir interferencijos reiškiniams tirti. Darbo užduotis. Darbo atlikimo tvarka. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-11-08
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Susipažinimas su dujinio lazerio veikimu ir jo panaudojimas difrakcijos ir interferencijos reiškiniams tirti. Darbo užduotis. Išmatuoti skleidžiamos šviesos bangos ilgį, išnagrinėti difrakcijos vaizdą nuo plyšelio ir išmatuoti plyšelio plotį. Darbo eiga. Lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgio matavimas difrakcijos gardele. Difrakcinio vaizdo plyšelio nagrinėjimas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-01-01
 • Difrakcijos reiškinių tyrimas (3)

  Laboratorinis darbas Nr. 5. Teorinė dalis. Darbo užduotis: išmatuoti lazerio skleidžiamos šviesos bangos ilgį, išnagrinėti difrakcijos vaizdą nuo plyšelio ir išmatuoti plyšelio plotį. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-04-28
 • Difrakcinė gardelė

  Darbo tikslas: Susipažinti su difrakcinio spektro veikimu. Atlikti ištisinio spektro violetinės ir raudonosios ribų matavimus. Priemonės. Teorija. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-12-18
 • Difrakcinės gardelės konstantos nustatymas

  Tikslas: nustatyti difrakcinės gardelės konstantą ir nežinomą šviesos bangos ilgį. Priemonės. Pagrindinės formulės. Darbo eiga. Darbo rezultatai. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-09-15
 • Difrakcinės gardelės konstantos nustatymas (2)

  Tikslas: nustatyti difrakcinės gardelės konstantą ir nežinomą šviesos bangos ilgį. Priemonės. Pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Skaičiavimai ir matavimo rezultatai. Išvados. Schemos ir lentelės.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2005-11-24
 • Difrakcinės gardelės konstantos nustatymas (3)

  Tikslas: nustatyti difrakcinės gardelės konstantą ir nežinomą šviesos šaltinio ilgį. Priemonės. Bandymo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-04-05
 • Difrakcinės gardelės tyrimas

  Tikslas: Apskaičiuoti lazerio šviesos bangos ilgio ilgį, nustatyti plyšio plotį, bei bangų ilgių skaičių, telpančių plyšyje. Priemonės. Pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Lazerio šviesos bangos ilgio nustatymas(su difrakcine gardele). Plyšio pločio nustatymas. Skaičiaus bangų ilgių, telpančių plyšyje nustatymas.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-11-12
 • Diodas

  Diodas. Diodo konstrukcija. Diodo charakteristika. Diodo parametrai. Diodų pritaikymas. Tranzistoriai. Lauko tranzistorius. Dvipoliai tranzistoriai. Tranzistorių klasifikacija.
  Elektromagnetizmas, konspektas(6 puslapiai)
  2006-02-24
 • Diodo tyrimas

  Puslaidininkio diodo veikimo principo išsiaiškinimas, voltamperinės charakteristikos gavimas ir diodo varžos nustatymas. Darbo prietaisai. Darbo eiga. Sujungimo schema. Diodo voltamperinę priklausomybę. Diodo varžos priklausomybę nuo srovės. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2007-10-30
 • Doplerio reiškinys ir pritaikymas

  Doplerio reiškinys arba Doplerio efektas. Doplerio reiškinio pritaikymas praktikoje. Doplerio reiškinio panaudojimas automobilinėje technikoje. Doplerio reiškinio panaudojimas meteorologijoje. Doplerio reiškinio panaudojimas medicinoje. Echolokacija. Doplerio reiškinys astronomijoje.
  Elektromagnetizmas, referatas(8 puslapiai)
  2008-11-11
 • Dviejų spindulių lazerinis interferometras

  Darbo tikslas. Susipažinti su diferencialinio lazerinio interferometro veikimo principu ir ištirti mechaninių įtempių dinamiką plonoje plokštelėje šiluminio poveikio metu. Aparatūra ir darbo metodika. Darbo rezultatai.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-05-05
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (2)

  Darbo tikslas. Teorinė dalis ir matavimo metodas. Eksperimentų rezultatai ir jų analizė. Bipoliaraus tranzistoriaus 2SA733 BB junginio tyrimas. Bipoliaraus tranzistoriaus 2SA733 BE junginio tyrimas. Bendrosios išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(11 puslapių)
  2008-04-04
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio (bipoliarinio) tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, įvairių tranzistoriaus junginių VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ir matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leidžiamųjų būvių ar režimų ribose. Patyrinėti ir pagrįsti tranzistoriaus darbą paprasčiausiose elektroninėse grandinėse, t.y. tranzistoriaus kaip grandinių teorijos srovės šaltinio, elektroninio jungiklio, stiprinimo elemento ir kaip signalo invertoriaus darbą. Išmokti naudotis tranzistorių žinynais. Teorinė dalis. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2008-05-16
 • Dvikrūvių (bipoliariųjų) tranzistorių tyrimas (4)

  Darbo tikslas. Tyrinėti ir pagrįsti dvikrūvio (bipoliariojo) tranzistoriaus veikimo principus ir savybes, įvairių tranzistoriaus junginių VACh ir parametrus, įvertinti tranzistoriaus teorinių ar matematinių modelių ir realių tranzistorių atitikimo laipsnį. Išmokti praktiškai apriboti tranzistoriaus darbą leidžiamųjų būvių ar režimų ribose. Teorinė dalis. Eksperimentų rezultatai ir jų analizė. Dvikrūvio PNP tranzistoriaus 2SA733 bendrosios bazės grandyno tyrimas. Dvikrūvio PNP tranzistoriaus 2SA733 bendrojo emiterio junginio grandyno tyrimas. Bendrosios išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2009-04-24
Puslapyje rodyti po