Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika>Elektromagnetizmas

Elektromagnetizmas (554 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Puslaidininkio lygintuvinio diodo tyrimas (4)

  Tikslas: išmatuoti puslaidininkinio lygintuvinio diodo voltamperinę charakteristiką, apskaičiuoti lyginimo koeficientą ir nubrėžti jo priklausomybės nuo įtampos grafiką; iš voltamperinės charakteristikos įvertinti pn sandūros kontaktinį potencialų skirtumą. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Rezultatai. Skaičiavimai. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-23
 • Puslaidininkio lygintuvinio diodo tyrimas (5)

  Tikslas: išmatuoti puslaidininkinio lygintuvinio diodo voltamperinę charakteristiką, apskaičiuoti lyginimo koeficientą ir nubrėžti jo priklausomybės nuo įtampos grafiką`; iš voltamperinės charakteristikos įvertinti pn sandūros kontaktinį potencialų skirtumą. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Rezultatai. Skaičiavimai. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-26
 • Puslaidininkio lygintuvinio diodo tyrimas (6)

  Laboratorinis darbas nr. 25. Darbo tikslas. Darbo priemonės. Pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2011-12-05
 • Puslaidininkio lygintuvo diodo tyrimas

  Tikslas. Priemonės. Darbo eiga. Išvados. Kontroliniai klausimai.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2006-04-12
 • Puslaidininkio lygintuvo diodo tyrimas(2)

  Tikslas: išmatuoti puslaidininkio lygintuvo diodo voltamperinę charakteristiką, apskaičiuoti lyginimo koeficientą ir nubrėžti jo priklausomybės nuo įtampos grafiką; iš voltmetrinės charakteristikos įvertinti p-n sandūros kontaktinį potencialų skirtumą. Priemonės. Pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Rezultatų lentelė. Skaičiavimai. Išvada. Kontroliniai klausimai.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-11-28
 • Puslaidininkio specifinio elektrinio laidumo priklausomybės nuo temperatūros tyrimas

  Darbo tikslas: Ištirti puslaidininkio specifinio elektrinio laidumo temperatūrinę priklausomybę ir nustatyti draustinės juostos plotį.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2005-12-28
 • Puslaidininkio varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas (2)

  Darbo tikslas - susipažinti su grynojo ir priemaišinio puslaidininkio elektrinio laidumo juostinės teorijos elementais, ištirti grynojo puslaidininkio varžos priklausomybę nuo temperatūros ir grafiškai išmatuoti jo draustinės juostos plotį. Teorinė dalis. Darbo metodika. Aparatūra ir darbo metodika. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-10-17
 • Puslaidininkio varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas ir draustinės juostos pločio matavimas

  Darbo tikslas - susipažinti su grynojo ir priemaišinio puslaidininkio elektrinio laidumo juostinės teorijos elementais, ištirti grynojo puslaidininkio varžos priklausomybę nuo temperatūros ir grafiškai išmatuoti jo draustinės juostos plotį. Teorinė dalis. Darbo priemonės ir metodika. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2007-06-16
 • Puslaidininkių elektrinio laidumo ir tauriojo metalo varžos temperatūrinės priklausomybės tyrimai

  Puslaidininkių elektrinio laidumo tyrimas. Darbo tikslas. Puslaidininkinio rezistoriaus varžos matavimas ir varžos funkcinės priklausomybės nuo temperatūros tyrimas. Eksperimento eiga. Rezultatai ir skaičiavimai. Išvados. Tauriojo metalo varžos temperatūrinės priklausomybės tyrimas. Darbo tikslas. Rezistoriaus, pagaminto iš tauriojo metalo (šiuo atveju platinos), varžos matavimas ir varžos funkcinės priklausomybės nuo temperatūros tyrimas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-03-03
 • Puslaidininkių elektrinio laidumo ir tauriojo metalo varžos temperatūrinės priklausomybės tyrimai (2)

  Puslaidininkių elektrinio laidumo tyrimas. Darbo tikslas. Puslaidininkinio rezistoriaus varžos matavimas ir varžos funkcinės priklausomybės nuo temperatūros tyrimas. Darbo eiga. Rezultatai ir skaičiavimai. Išvados. Tauriojo metalo varžos temperatūrinės priklausomybės tyrimas. Darbo tikslas. Rezistoriaus, pagaminto iš tauriojo metalo (šiuo atveju platinos), varžos matavimas ir varžos funkcinės priklausomybės nuo temperatūros tyrimas. Rezultatai ir skaičiavimai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2010-04-16
 • Puslaidininkių elektrinio laidumo priklausomybė nuo temperatūros

  Darbo tikslas: Ištirti puslaidininkio varžos priklausomybę nuo temperatūros. Darbo užduotis. Darbo eiga. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-12-22
 • Puslaidininkių elektrinio laidumo tyrimas

  Darbo tikslas: Puslaidininkinio rezistoriaus varžos matavimas ir varžos funkcinės priklausomybės nuo temperatūros tyrimas. Darbo eiga. Naudota aparatūra. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-11-22
 • Puslaidininkių medžiagų tyrimas Holo efektu

  Darbo tikslas: ištirti galio arsenido bandinį Holo efektu, nustatyti Ga As laidumo tipą, pagrindinių krūvininkų tankį ir judrį. Darbo schema. Darbo eiga. Atsakymai į klausimus.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2007-06-23
 • Puslaidininkių varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas (5)

  Tikslas: išmatuoti puslaidininkio termorezistoriaus varžos priklausomybę nuo temperatūros ir apskaičiuoti puslaidininkio, iš kurio jis pagamintas, aktyvacijos energiją. Priemonės. Bandymo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2008-04-30
 • Puslaidininkių varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas (6)

  Tikslas: išmatuoti puslaidininkio termorezistoriaus varžos priklausomybę nuo temperatūros ir apskaičiuoti puslaidininkio, iš kurio jis pagamintas, aktyvacijos energiją. Priemonės. Formulės. Darbo eiga. Brėžiame grafiką. Išvada.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-08-18
 • Puslaidininkių varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas (7)

  Laboratorinis darbas Nr. 22. Tikslas: išmatuoti puslaidininkio termorezistoriaus varžos priklausomybę nuo temperatūros ir apskaičiuoti puslaidininkio, iš kurio jis pagamintas, aktyvacijos energiją. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Bandymo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-05-29
 • Puslaidininkių varžos priklausomybės nuo temperatūros tyrimas (8)

  Laboratorinis darbas nr. 22. Tikslas: išmatuoti puslaidininkinio termorezistoriaus varžos priklausomybę nuo temperatūros ir apskaičiuoti puslaidininkio, iš kurio jis pagamintas, aktyvacijos energiją. Priemonės. Darbo metodika ir pagrindinės formulės. Bandymo eiga. Išvados. Kontroliniai klausimai. Energetinės juostos kietuosiuose kūnuose. Kietųjų kūnų skirstymas į laidininkus, puslaidininkius ir dielektrinius juostinės teorijos požiūriu. Savasis, elektroninis ir skystinis puslaidininkių laidumai. Jų aiškinimai. Puslaidininkių varžos priklausomybė nuo temperatūros. Aktyvacijos energija; jos prasmė ir nustatymo metodika.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2009-10-26
 • Radijo ryšys (2)

  PowerPoint pristatymas. Kartojimas. Pamokos tikslas. Radijo telegrafas. Radijo siųstuvas. Radijo imtuvas (detektorinis). Išspręskite. Namų darbai.
  Elektromagnetizmas, pristatymas(13 skaidrių)
  2006-11-22
 • Radijo ryšys (4)

  PowerPoint pristatymas. Kartojimas: elektromagnetinių bangų spinduliavimas. Pamokos tikslai. Radijo siųstuvai. Radijo telegrafas. Radijo siųstuvas. Radijo imtuvas (detektorinis). Radijo imtuvo schema. Uždavinys. Sprendimas. Namų darbai.
  Elektromagnetizmas, pristatymas(11 skaidrių)
  2006-12-03
 • Radijo ryšys. Radijo ryšio principai

  PowerPoint pristatymas "Radijo ryšys. Jo principai". Radijo ryšio samprata. Svarbiausi radijo ryšio elementai. Imtuvo ir siųstuvo schema. Siųstuvo veikimo eiga. Imtuvo veikimo eiga. Žemojo dažnio virpesių grafikas. Aukštojo dažnio virpesių grafikas. Moduliuotųjų virpesių grafikas. Virpesių grafikas, praėjus pro detektorių.
  Elektromagnetizmas, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-11-27
Puslapyje rodyti po