Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Fizika>Elektromagnetizmas

Elektromagnetizmas (554 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bio ir Savaro dėsnio taikymas Žemės magnetinio lauko indukcijos horizontaliajam komponentui nustatyti tangentiniu galvanometru (2)

  Darbo tikslas. Teorinė dalis. Darbo metodika. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-02-28
 • Bio ir Savaro dėsnio taikymas Žemės magnetinio lauko indukcijos horizontaliajam komponentui nustatyti tangentiniu galvanometru (3)

  Darbo tikslas - suprasti Bio ir Svaro dėsnio esmę, susipažinti su jo praktinio taikymo galimybėmis ir išmokti pritaikyti jį žemės magnetinio lauko indukcijos horizontaliajam komponentui nustatyti tangentiniu galvanometru. Teorinė dalis. Darbo metodika. Darbo eiga. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-02-19
 • Bio ir Savaro dėsnis

  Darbo užduotis. Naudojantis tangentiniu galvanometru ir keičiant srovės stiprumus nustatyti magnetinės rodyklės nukrypimo nuo pradinės padėties kampus, apskaičiuoti ritės magnetinio lauko indukcijos Br modulį ir žemės magnetinio lauko horizontaliosios komponentės Bh modulį. Teorinė dalis. Rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(1 puslapis)
  2006-10-25
 • Bio-Savaro-Laplaso dėsnio panaudojimas žemės magnetinio lauko indukcijos horizontaliajam komponentui nustatyti

  Darbo tikslas. Išmokti Bio-Savaro-Laplaso dėsnį, susipažinti su jo taikymo galimybėmis konkretiems uždaviniams nagrinėti ir pritaikyti jį Žemės magnetinio lauko indukcijos horizontaliajam komponentui nustatyti. Teorinė dalis. Darbo metodika. Darbo priemonės. Darbo eiga. Išvada. Brėžiniai ir skaičiavimai.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2005-12-13
 • Bioelektriniai organizmo reiškiniai

  "Gyvūnų elektros" atradimo istorija. Galvanio ir Voltos ginčas. Ramybės ir veikimo potencialai. Bioelektrinių reiškinių registravimo reikšmė. Elektroencefalografija. Elektroencefalogramų ritmai. Elektromiografija. Žmogus - laukų ir bangų generatorius. Gyvieji organizmai nematomuose laukuose. Elektromagnetiniai laukai ir gyvi organizmai. Kokia elektra pavojinga žmogui? Elektros grandinės elementai ir jų žymėjimai schemose. Garsų pasaulis. Garsų atsiradimas ir sklidimas. Garso bangų susidarymas vibruojant būgnui. Fiziologinės ir fizikinės garsų charakteristikos. Garso bangų interferencija ir difrakcija. Doplerio efektas arba kodėl kinta pravažiuojančio automobilio sirenos garsas.
  Elektromagnetizmas, referatas(15 puslapių)
  2006-05-22
 • Branduolių magnetinis rezonansas. Elektroninis paramagnetinis rezonansas. Mesbauerio efekto taikymas

  Branduolių magnetinis rezonansas. Elektronų paramagnetinis rezonansas. Mesbauerio efektas.
  Elektromagnetizmas, referatas(10 puslapių)
  2006-05-30
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (13)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Rezultatai. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2008-08-18
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (14)

  Darbo tikslas: Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2008-08-18
 • Briusterio kampo nustatymas ir Maliu dėsnio patikrinimas (15)

  Darbo užduotis. Remiantis visiškuoju vidaus atspindžiu, nustatyti cilindrinio lęšio lūžio rodiklį ir Briusterio kampą. Naudojant lazerio šviesą ir poliaroidą, patikrinti Maliu dėsnį. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2009-10-20
 • Dažninės tipinių dinaminių grandžių ir sistemų charakteristikos

  Darbo tikslas: ištirti aperiodinės, diferencijavimo, integravimo ir švytavimo grandžių perdavimo funkcijas. Gauti šių grandžių realiąją ir menamą, fazinę dažninę, amplitudės fazinę, amplitudės dažninę ir logaritmines charakteristikas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(6 puslapiai)
  2006-10-31
 • Dielektrikai. Laisvieji ir surištieji krūvininkai. Poliniai ir nepoliniai dielektrikai

  PowerPoint pristatymas. Laisvieji ir surištieji krūvininkai. Laisvieji ir surištieji krūvininkai.
  Elektromagnetizmas, pristatymas(7 skaidrės)
  2007-03-01
 • Dielektrikų atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(10 puslapių)
  2006-10-31
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais, Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje, Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2005-05-30
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (2)

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga. Dujinių dielektrikų pramušimas. Pramušimo įtampos nustatymas nuo dielektrikų tipo. Oro pramušimo įtampos nustatymas priklausomai nuo elektrodų dydžio. Pramušimo įtampos nustatymas nuo elektrodų formos. Pramušimo įtampos nuo dažnio nustatymas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2006-12-15
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (3)

  Darbo tikslas. Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Teorinė dalis. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2006-12-18
 • Dielektrikų elektrinio atsparumo tyrimas (7)

  Darbo tikslas: susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Ištirti pramušimo galimybes įvairiems dielektrikams. Pramušimo įtampos nustatymas nuo dielektrikų tipo. Keičiant atstumą nuo 0,1-10 mm rasti įtampas (slėgis 760 mm Hg). Atlikus atstumą laikyti pastovų (10 mm) ir keisti slėgį (500-1000 mm Hg). Oro pramušimo įtampos nustatymas priklausomai nuo elektrodų dydžio. Keičiant atstumą tarp elektrodų (nuo 0 iki 350 cm) nustatyti pramušimo įtampą visais keturiais atvejais (rutulio skersmuo 12,5; 25; 50 ir 75 cm). Pramušimo įtampos nuo dažnio nustatymas. Dažnį keisti nuo 0,1 iki 1000 kHz. Gautų dėsningumų analizė ir išvados.
  Elektromagnetizmas, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-02-03
 • Dielektrikų elektrinis atsparumas

  Darbo tikslas: Susipažinti su oro ir kitų dielektrikų elektrinio atsparumo nustatymo metodais. Susipažinti su barjeriniu efektu ir jo panaudojimu izoliacinėje technikoje. Susipažinti su elektrodų formos ir poliaringumo įtaka oro elektriniam atsparumui. Darbo eiga.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2006-11-22
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Darbo aprašymas. Aparatūra. Darbo rezultatai. Skaičiavimai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-03-28
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (2)

  Darbo užduotis. Nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių santykinę dielektrinę skvarbą, dielektrinį jautrį ir poliarizuotumą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2007-04-14
 • Dielektrikų elektrinių savybių tyrimas (3)

  Darbo užduotis: nustatyti įvairių dielektrikų plokštelių talpą ir santykinę dielektrinę skvarbą. Teorinė dalis. Aparatūra ir darbo metodas. Darbo rezultatai. Gautų duomenų lentelė. Medžiagų dielektrinė skvarba. Santykinės paklaidos. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2007-06-06
Puslapyje rodyti po